Nově otevřený pneuservis v Liberci s nabízí nejen rychlé přezutí pneumatik včetně uskladnění v pneuhotelu, ale také showroom aludisků, rychloservis, výměnu autobaterií a velké skladové zásoby letních i zimních pneumatik. Termín přezutí zimních pneumatik za letní si můžete rezervovat v našem on-line rezervačním systému a služby rychloservisu poptat v on-line poptávce.

pneuservis-v-liberci.cz

tel.:737 067 357737 067 357
Zhořelecká 1123/14
460 01 Liberec

Akucentrum

AUTOBATERIE BANNER


Prodáváme startovací baterie známe rakouské značky BANNER a SUPERSTART, která své výrobky dodává především do prvovýroby pro automobilky BMW, VW, AUDI, MERCEDES, SEAT, ASTON MARTIN, SUZUKI atd.

V naší nabídce najdete jak klasické autobaterie pro vozy staršího data výroby, tak i pro moderní vozy nabyté elektronikou a systémem START-STOP, které vyžaduji vyšší startovací proud oproti klasické autobaterii.

Na naší provozovně ke změření kapacity Vaší autobaterie disponujeme profesionální zkoušečkou autobaterií BANNER s vytištěním protokolu o stavu baterie. Dále jsme schopni pomocí naší nabíječky autobaterií BANNER oživit a prodloužit životnost stávající autobaterie ve Vašem vozidle.

Vzhledem k tomu, že jsme oficiální zastoupení značky BANNER  pro Liberec a okolí, dokážeme nabídnout i servis, kontrolu, výměnu a prodej nové baterie do:

  • osobních, užitkových a SUV automobilů
  • nákladních vozidel, zemědělských, lesnických a stavebních strojů
  • skútrů, motocyklů a čtyřkolek
  • traktorových sekaček atd.

Samozřejmě se postaráme také o ekologickou likvidaci použitých baterií a za tuto službu zaplatíme my Vám, staré nefunkční autobaterie vykupujeme!


Vytvořeno 19.3.2020 10:55:18 | přečteno 3239x | ernest
 
load