Nově otevřený pneuservis v Liberci s nabízí nejen rychlé přezutí pneumatik včetně uskladnění v pneuhotelu, ale také showroom aludisků, rychloservis, výměnu autobaterií a velké skladové zásoby letních i zimních pneumatik. Termín přezutí zimních pneumatik za letní si můžete rezervovat v našem on-line rezervačním systému a služby rychloservisu poptat v on-line poptávce.

pneuservis-v-liberci.cz

tel.:737 067 357737 067 357
Zhořelecká 1123/14
460 01 Liberec

Alu disky

Jsme oficiální dovozci litých kol značek MAK Itálie, AUTEC Wheels Německo, Proline Wheels Německo a ANZIO Wheels Polsko.

20200320 135704, obrázek se otevře v novém okněNa všechny tyto značky kol umíme vystavit český typový list pro zápis alternativního rozměru kol a pneu do velkého TP vozidla. Bez tohoto zápisu, v případě rozdílných rozměru oproti údajům v TP, se vystavujete možnosti krácení pojistného plnění v případě nehody či neprojití STK.

Krátké představení jednotlivých výrobců litých kol:

MAK Wheels Itálie – exkluzivní kola s italským designem pro luxusní vozy značek např. MERCEDES, BMW, AUDI, PORSCHE, LAMBORGHINI, JAGUAR, LAND ROVER, RANGE ROVER … Dále v nabídce zesílená kola pro vozy SUV a VAN, nabízí např. 15“ litá kola na FORD Transit Custom

AUTEC Wheels Německo – klasická elegantní litá kola s výbornou cenou a dostupností, v nabídce litá kola vyráběná technologií FLOW FORMING se sníženou váhou disku. V nabídce zátěžová kola na vozy SUV a VAN

ProLine Wheels Německo – německá kvalita za rozumnou cenu, známý výrobce disků pro osobní vozy

ANZIO Wheels Polsko – výrobce disků z 90% do prvovýbavy nových vozidel, zbývající výrobní kapacity produkují velmi zajímavou nabídku klasických litých ve více barevných variantách

Dále k litým diskům nabízíme a máme okamžitě skladem kompletní sortiment vymezovacích kroužků do litých kol, kolových šroubů a matic, prodáváme a programujeme TPMS senzory k vozidlům, které jsou tímto přímým měřením tlaku v pneu vybavená výrobcem vozidla. Dokážeme "naučit" komunikovat Vaše vozidlo s těmito TPMS senzory, umíme i TPMS senzory pro vozidla z USA, které pracují na jiné frekvenci 315 MHz než vozidla evropská, které pracují na frekvenci 433 MHz.

Jako jedni z mála dokážeme obout litými koly opravdu exkluzivní vozy jako např. LAMBORGHINI URUS, BENTLEY BENTAYGA, JEEP GRAND CHEROKEE SRT8, BMW X7, TESLA model X a více.

O litých kolech víme opravdu úplně všechno, neváhejte se nás zeptat !!!

Osvědčení

osvědčení MAK

osvědčení MAK

 
osvědčení ProLine

osvědčení ProLine

 
osvědčení Anzio

osvědčení Anzio

 
Osvědčení AUTEC

Osvědčení AUTEC

 
 
Vytvořeno 29.8.2019 16:44:07 | přečteno 6789x | ernest
 
load