Nově otevřený pneuservis v Liberci s nabízí nejen rychlé přezutí pneumatik včetně uskladnění v pneuhotelu, ale také showroom aludisků, rychloservis, výměnu autobaterií a velké skladové zásoby letních i zimních pneumatik. Termín přezutí zimních pneumatik za letní si můžete rezervovat v našem on-line rezervačním systému a služby rychloservisu poptat v on-line poptávce.

pneuservis-v-liberci.cz

tel.:737 067 357737 067 357
Zhořelecká 1123/14
460 01 Liberec

O nás

Společnost C.D.M. velkoobchod alukol s.r.o. se již 15 let zabývá dovozem a prodejem litých kol pro osobní a užitkové automobily všech značek. Prioritou je vždy výběr kvalitního a renomovaného výrobce s výbornou pověstí ohledně kvality a spolehlivostí jejich výrobků. Jako důkaz nabízíme všem našim zákazníkům možnost vystavení českého typového listu pro zápis alternativního rozměru disků a pneumatik do velkého technického průkazu při nákupu litých kol z našeho sortimentu.

Během této doby jsme si na českém a slovenském trhu vybudovali pozici předního dodatele disků na aftermarketovém trhu a náš sortiment rozšířili o další výrobky spojené s prodejem litých kol. V tuto chvíli máme v nabídce příslušenství potřebné pro montáž jako jsou vymezovací kroužky do litých kol, standardní či atypické kolové šrouby a matice, TPMS ventily pro vozidla vybavená přímým měřením tlaku v pneumatikách, kompletní sortiment letních, celoročních a zimních pneumatik atd.

Nyní jsme se rozhodli nabídnout nabyté zkušenosti i maloobchodním zákazníkům prostřednictvím nově vybudovaného pneuservisu v Liberci, tak aby zákazník dostal vždy relevantní informaci ohledně zakoupeného výrobku a vyhnul se pozdějším problémům při koupi neschváleného zboží na internetu apod.

Náš nový pneuservis v Liberci nabízí:

  • Vyškolený personál jehož prioritou je rychlost, profesionalita a kvalita nabízených služeb
  • Skladové zásoby pro okamžité uspokojení potřeb klienta
  • Velmi kvalitní a čisté zázemí pro maximální pohodlí našeho zákazníka
  • Prostor k uskladnění Vašich kol (PNEUHOTEL)
  • Poradenskou činnost při výběru správného disku, pneumatiky, autobaterie atd.
  • :-) úsměv, ten je vždy ZDARMA

Vytvořeno 29.8.2019 17:00:58 | přečteno 7988x | ernest
 
load