O nás

Společnost C.D.M. velkoobchod alukol s.r.o. se již 15 let zabývá dovozem a prodejem litých kol pro osobní a užitkové automobily všech značek. Prioritou je vždy výběr kvalitního a renomovaného výrobce s výbornou pověstí ohledně kvality a spolehlivostí jejich výrobků. Jako důkaz nabízíme všem našim zákazníkům možnost vystavení českého typového listu pro zápis alternativního rozměru disků a pneumatik do velkého technického průkazu při nákupu litých kol z našeho sortimentu.

Během této doby jsme si na českém a slovenském trhu vybudovali pozici předního dodatele disků na aftermarketovém trhu a náš sortiment rozšířili o další výrobky spojené s prodejem litých kol. V tuto chvíli máme v nabídce příslušenství potřebné pro montáž jako jsou vymezovací kroužky do litých kol, standardní či atypické kolové šrouby a matice, TPMS ventily pro vozidla vybavená přímým měřením tlaku v pneumatikách, kompletní sortiment letních, celoročních a zimních pneumatik atd.

Nyní jsme se rozhodli nabídnout nabyté zkušenosti i maloobchodním zákazníkům prostřednictvím nově vybudovaného pneuservisu v Liberci, tak aby zákazník dostal vždy relevantní informaci ohledně zakoupeného výrobku a vyhnul se pozdějším problémům při koupi neschváleného zboží na internetu apod.

Náš nový pneuservis v Liberci nabízí: